Edukacinė programa "Metų laikai - gamtos linksmybės"

Balandžio 27 d. 1 ir 2 klasės mokiniai su savo mokytojomis Ramute ir Ingrida dalyvavo edukacinėje programoje „Metų laikai - gamtos linksmybės“.

Tai buvo nepaprasta dailės, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo integruota pamoka! Susitikimą vedė profesionalios menininkės - skaitė aktorė Sigita Pikturnaitė, o jai talkino iliustruotoja. Vaikai turėjo puikiausią galimybę prisiminti, kodėl keičiasi metų laikai, kokius žino metų laikų požymius ir aktyviai juos įvardinti. Tuo metu dailininkė kūrybiškai vaikų pamąstymus perkėlė į dailės kūrinį. Tokiu būdu mes tapome kūrėjais ir kiekvienas galėjome į kūrinį įdėti dalelę savęs. Tada klausėmės, kaip metų laikus savo eilėraščiuose įsivaizduoja poetai V. Nemunėlis, J. Erlickas, R. Skučaitė. Pamatėme, kad eilėraščius galime ne tik deklamuoti, bet ir kartu juos iliustruoti!

Buvo tikrai labai smagu ir naudinga! Mums patiko!