Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. Seneka

Versija neįgaliems

Socialinis projektas „Širdies pasaka Tau“

Asociacijos „Gyvoji planeta“ kūrybinis – socialinis tarptautinis projektas „Širdies pasaka Tau“, kuriame dalyvavo 2 klasės mokiniai ir mokytoja Ingrida Sabeckienė, kvietė atverti dorybių pasaulį, jas atpažinti, įsivardinti ir išreikšti tai savo darbais.

Gerokai PAPLUŠĖJOME ir su kitais pasidalinome savo kūryba (vaikai - piešiniais įvairiomis temomis, mokytoja - renginių scenarijais), atveriančia dorybių pasaulius. ATRADOME, kokios dorybės įkvepia širdį geriems darbams. IŠREIŠKĖME tai per kūrybą. DOVANOJOME pasauliui savo širdies gerumą ir BANDĖMĖ ĮKVĖPTI tai daryti kitus. PADĖJOME sukurti atvirą pedagoginės išminties banką.

Visi kartu kūrėme Mylinčios Širdies pasaką Žmonijai.

Pradinio ugdymo mokytoja Ingrida Sabeckienė