2020-09-01

Mokslo metų pradžios šventė mokykloje pradėta Tautiškos giesmės giedojimu, po kurio nuoširdžius sveikinimus mokyklos bendruomenei skyrė Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Šeimenos seniūnijos seniūnas Gintas Bakūnas, Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Rolandas Bulkauskas.

2020-03-16

Reaguodami į Lietuvoje paskelbtą karantiną ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas ir siekiant prisidėti prie COVID-19 viruso plitimo stabdymo, kovo 16–30 d. savo funkcijas vykdysime ir veiklą organizuosime nuotoliniu būdu.Informacija, konsultacijos teikiamos tel. nr. 8-342-60452, el. p. info@alvitomokykla.lt

2020-03-13

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokinių pavasario atostogos yra 1 savaite pailgintos ir perkeltos iš balandžio vidurio į kovo 16-27 dieną. Sprendžiama dėl formų, kuriomis mokiniai galėtų tęsti mokymąsi, jei per 2 savaites grėsmė dėl koronaviruso išplitimo nesumažės. Viena iš galimybių - mokymasis nuotoliniu būdu, tam dabar yra rengiamasi. Nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ir ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo procesas.